Вплив кави на жіночий та чоловічий організм

Виявляється, цей стародавній ароматичний напій по-різному впливає на організм чоловіків і жінок. До такого висновку прийшли американські вчені після проведених досліджень.Вони проаналізували результати вживання кави більш ніж над 60 добровольцями різної статі і з'ясували, що благотворно кава діє тільки на жінок. А ось на розумові здібності чоловіків вона впливає негативно.

У ході дослідження учасників розділили на одностатеві пари приблизно одного віку. Кожній з пар пропонувалося виконати ряд завдань, серед яких ведення переговорів, розгадування головоломок і тести на пам'ять. Для збільшення стресовій ситуації їх попросили підготувати презентацію про результати тесту. При цьому, перед виконанням завдання одна половина учасників випила кави, інша - звичайний напій.

У результаті було встановлено, що ті жінки, які випили перед завданням кави, справлялися з ним в 1,5 рази краще, ніж ті, які пили напій без кофеїну. А ось серед чоловіків ситуація виявилася протилежною.

Однак, слід зазначити, що результати представників сильної статі, які випивали перед виконанням завдань кави, погіршилися незначно.

2 коментарів з Вплив кави на жіночий та чоловічий організм

  • Ліра Грім  says:

    Між тим… Чай (особливо зелений) містить значно більшу кількість кофеїну ніж кава… Певно агенти розвідки (жіночої статі) лише зеленим чаєм і харчуються:))

Написати відповідь

*

Ви можете використовувати ці HTML-теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>