Вишивка “грошове дерево”)))

P9253415(1)

Нарешті завершила свою вишивку...дуже задоволена...повішала над дверима напроти вхідних дверей....

Воно притягує гроші в сім'ю, але тільки в тому випадку, якщо вишито правильно. До того ж гроші на сьогоднішній день - самий гарний подарунок.

А ось і правила для вишивки:

1. За Фен-шуй числа 9, 11, 14 є благополучними. Тому при використанні грошових купюр на дереві їх повинна бути непарна кількість. Монет ж має бути або 9 або 14.

2. Дерево з грошовими купюрами варто повісити на південному сході будинку. Дерево з монетами краще вішати навпроти вхідних дверей на північній стороні. Краще використовувати спеціальні монети з дірочкою посередині і з ієрогліфами.

3. Якщо на дереві є квіти, їх має бути 3 або непарна кількість.

4. Монети треба прикріплювати до дерева червоною ниткою або ненточкой.

5. Якщо ви не знайшли спеціальні монетки, то можна їх вишити. Але обов'язково використовуйте металізовану ниточку. Можна металевою ниткою пройтися по вже вишитим монетам напівхрестом.
  Вишивка дерева не займе багато часу. Найчастіше вишивається тільки стовбур. А «гілки і листя» складаються з монет та грошових купюр. Але і вишивка крони дерева не складе труднощів. Для вишивки використовують всього 4 кольори - коричневий, темно-коричневий, зелений, темно-зелений. Бант може бути оформлений на свій смак і колір.

Написати відповідь

*

Ви можете використовувати ці HTML-теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>